Podnośniki sufitowe dla niepełnosprawnych – Roomer S


Podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych RoomerS

Podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych RoomerS

 

 

  • Transport z pokoju do pokoju bez modyfikacji przejść drzwiowych

Podnośnik sufitowy Roomer S jest przenośnym urządzaniem oferującym możliwość transportu pacjenta z jednego pokoju do drugiego bez konieczności przebudowy futryn drzwiowych. Podnośnik posiada funkcję płynnego przejścia pomiędzy szynami w różnych pomieszczeniach. Jego mobilność zapewnia zmniejszenie nakładów inwestycyjnych wskutek użycia tego samego podnośnika w każdym pokoju. Podnośnik ma udźwig 220kg i może być używany z wieszakiem 2, 3 lub 4-punktowym.

 

 

  • Wygoda

Wraz z gamą kamizelek firmy Human Care, podnośnik sufitowy Roomer S oferuje najwyższy komfort użytkowania dla pacjenta. Funkcja „ z pokoju do pokoju” zmniejsza liczbę koniecznych podnoszeń i obciążenie zarówno pacjenta, jak i opiekuna zwiększając przy tym bezpieczeństwo transferu.

Roomer S nadaje się do pomieszczeń z drzwiami przesuwnymi i standardowymi, bez konieczności ich modyfikacji. Eliminuje on również potrzebę wprowadzania dodatkowych szyn obracających i zawracających. Oferuje delikatny start oraz koniec przenoszenia, stałą prędkość podnoszenia niezależnie od wagi pacjenta i kierunku, co sprawia, że użytkowanie Roomer S staje się naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Posiada on również teleskopowy wieszak z możliwością dostosowania szerokości tak aby każdy pacjent mógł przyjąć najwygodniejszą pozycję.

 

 

  • Inteligentne urządzenie

Podnośnik Roomer S posiada możliwość zapamiętywania danych dotyczących jego użycia. Dzięki tym informacjom, specjalnej aplikacji i komputerowi lub tabletowi, można dowiedzieć się więcej na temat użytkowania oraz stanu Twojego podnośnika. Szczegółowe informacje mogą być wyświetlane bezpośrednio w aplikacji lub eksportowane do innego urządzenia w celu dodatkowej analizy.

Roomer S to doskonałe rozwiązanie, które pozwala bez przeszkód przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami.

 

 

Sprawdź jak działa podnośnik sufitowy dla osoby niepełnosprawnej – obejrzyj film lub umów się na darmową prezentację z Naszym przedstawicielem – info@levicare.pl lub telefonicznie: 796 970 503
więcej na http://levicare.pl

Porozmawiaj z nami


Czat udostępnia Firmao.pl CRM