Podnośniki sufitowe dla niepełnosprawnych – HeliQ


Podnośnik sufitowy HeliQ pozwala na łatwe przemieszczanie pacjenta między pokojami.

Podnośnik sufitowy HeliQ

 

  • Dyskretne, współczesne wzornictwo

Podnośnik sufitowy HeliQ firmy Human Care charakteryzuje się współczesnym, dyskretnym wyglądem, który łatwo wpasuje się w każde otoczenie. Jego małe gabaryty pozwalają na zastosowanie zarówno w ośrodkach rehabilitacyjnych, jak i w domach prywatnych czy mieszkaniach. Dostępne są trzy różne modele urządzenia, które różnią się między sobą dopuszczalną wagą użytkownika – 150 kg, 220 kg lub 300 kg. Wieszaki 2- lub 4-punktowe pozwalają na dobranie optymalnej pozycji dla każdego pacjenta, tak aby podnoszenie było przyjemnym doświadczeniem.

 

  • Inteligentny podnośnik sufitowy

Podnośnik HeliQ posiada możliwość zapamiętywania danych dotyczących użycia. Dzięki tym informacjom, specjalnej aplikacji i komputerowi lub tabletowi, można dowiedzieć się więcej na temat użytkowania oraz stanu Twojego podnośnika. Szczegółowe informacje mogą być wyświetlane bezpośrednio w aplikacji lub eksportowane do innego urządzenia w celu dodatkowej analizy.

 

  • Maksymalny komfort i wydajność podnoszenia

Stała prędkość niezależnie od wagi pacjenta oraz delikatny start i koniec podnoszenia, sprawiają, że użytkowanie podnośnika sufitowego HeliQ jest przyjemnym doświadczeniem. Firma Human Care oferuje dwie prędkości podnoszenia, dużą pojemność baterii oraz wygodne ładowanie. Podnośnik może być także wyposażony we wspomaganie ruchu oraz system stałego ładowania. Bardzo mała masa podnośnika HeliQ sprawia, że jest on łatwy w montażu i serwisowaniu.

 

 

human gif
więcej na http://levicare.pl

Porozmawiaj z nami


Czat udostępnia Firmao.pl CRM