Podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych – ALTAIR


 

 

Podnośnik sufitowy Altair jest urządzeniem lekkim, przenośnym, o dyskretnym i nowoczesnym wyglądzie. Jego mobilność pozwala zmniejszyć koszty zakupu, ponieważ jeden podnośnik może być używany w wielu pomieszczeniach. Podnośnik pacjenta dostępny jest w trzech wersjach odpowiednio z udźwigiem do 150 kg, 220 kg oraz 300 kg i może być używany w różnych konfiguracjach wieszaka z dwu, trzy lub czerto-punktowym powieszeniem.

 

W połączeniu z odpowiednią kamizelką (siedziskiem), podnośnik sufitowy zapewnia niezrównaną wygodę. Unikatowy, teleskopowy orczyk pozwala na dopasowanie jego szerokości do indywidualnych potrzeb pacjenta. Trójpunktowe zawieszenie zapewnia rozłożenie masy ciała oraz swobodną pozycję siedzącą. Delikatny start i zatrzymanie oraz stała prędkość i kierunek podnośnika zapewnia komfortowe użytkowanie bez względu na wagę osoby podnoszonej. Podnośnik Altair posiada dwie prędkości ponoszenia, dużą pojemność akumulatora oraz wygodne ładowanie.

 

Podnośnik rehabilitacyjny ma możliwość zapisu i przetwarzania danych. Z Naszym oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze lub tablecie możesz dowiedzieć się więcej na temat użycia i stanu Twojego podnośnika. Szczegółowe informacje mogą być odczytywane na urządzeniach lub wyeksportowane do odrębnej analizy.

 

ALTAIR - łatwe zakładanie

ALTAIR – łatwe zakładanie

ALTAIR - ułatwienie dla pacjentów i opiekunów

ALTAIR – ułatwienie dla pacjentów i opiekunów

ALTAIR - wygoda i bezpieczeństwo podczas transferu

ALTAIR – wygoda i bezpieczeństwo podczas transferu

 

human gif

więcej na http://levicare.pl

Porozmawiaj z nami


Czat udostępnia Firmao.pl CRM