Podnośniki ścienne


Podnośnik ścienny transportowo-kąpielowy LeviCare Q140 to nieoceniona pomoc przy opiece nad osobami niepełnosprawnymi. Ułatwia podnoszenie, transportowanie i kąpiel pacjenta.

Podnośnik ścienny LeviCare Q140

Podnośnik kąpielowy dla osób niepełnosprawnych LeviCare Q140 daje możliwość używania jednego urządzenia w kilku pomieszczeniach. Mając podstawy zamontowane w różnych miejscach, możemy dowolnie przenosić i używać podnośnika w kilku pomieszczeniach – sypialni, łazience, salonie. Podnośnik kąpielowy montowany jest w podstawie niezwykle szybko. Przenoszenie Q140 nie jest żadnym problemem, a podnoszenie i opuszczanie odbywa się za pomocą pilota sterującego.

Podnośnik transportowo-kąpielowy LeviCare Q140:

 • pozwala w szybki i łatwy sposób podnieść osobę z pozycji leżącej i posadzić na przykład na wózku inwalidzkim lub sedesie. Transfer w odwrotnym kierunku jest tak samo prosty.
 • transfer osoby niepełnosprawnej z wózka do wanny i odwrotnie nie jest żadną przeszkodą.

Podnośnik rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych Q140 jest alternatywą dla jezdnych podnośników, które ze względu na swą konstrukcję, wymagają specjalnego przebudowania mieszkania – przeszkodą dla nich są progi lub wąskie drzwi. Podnośniki ścienne dla osób niepełnosprawnych nie wymagają żadnych remontów, gdyż doskonale sprawdzają się zarówno w ciasnych, jak i dużych pomieszczeniach. Podnośnik rehabilitacyjny LeviCare Q140 może służyć jako:

 • podnośnik wannowy,
 • podnośnik ścienny,
 • podnośnik kąpielowy,
 • podnośnik transportowy
 • podnośnik rehabilitacyjny.
Dzięki swojej budowie podnośnik ścienny Q140 może być montowany w małych łazienkach i innych pomieszczeniach, gdzie niemożliwe jest użycie podnośnika jezdnego. Podnośnik transportowo-kąpielowy ułatwia opiekę na osobami niepełnosprawnymi.

Q140 – zastosowanie

Zachęcamy do odwiedzenia Galerii, gdzie obejrzeć można część Naszych realizacji. Aby sprawdzić, ile kosztuje podnośnik dla osoby niepełnosprawnej, zapraszamy do Naszego sklepu internetowego, gdzie znajdują się ceny podnośników ściennych oraz innych Naszych produktów: www.levicare.sklep.pl. Zachęcamy również do kontaktu  z Naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.

W Naszej ofercie posiadamy trzy możliwości montażu podnośnika, które indywidualnie dobierają specjaliści firmy LeviCare. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależny jest od jakości i wytrzymałości ścian, sufitu oraz podłogi. Nasi dystrybutorzy doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie, a specjaliści obliczą i zamontują podnośnik tak, aby gwarantował bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dodatkowe akcesoria z oferty firmy LeviCare dają nieograniczone możliwości rozbudowy systemów. Poniżej kilka przykładów montażów, wykonywanych przez Naszych specjalistów:

 1. Podstawa montowana bezpośrednio do ściany
  Podnośnik Q140 na podstawie ściennej

  Podnośnik Q140 na podstawie ściennej

   

 2. Podstawa montowana do sufitu i podłogi poprzez słupek mocujący
  Podnośnik Q140 można zamontować na słupku przykręcanym do sufitu i podłogi. Podnośnik LeviCare Q140 ułatwia opiekę nad osobami niepełnosprawnymi

  Podnośnik Q140 na podstawie montowanej do sufitu i podłogi

   

 3. Słupek przykręcany bezpośrednio do podłogi
  Podnośnik Q140 zamocowany na słupku przykręcanym do podłogi

  Podnośnik Q140 zamocowany na słupku przykręcanym do podłogi

   

 4. Dodatkowe ramię obrotowe
  Podnośnik LeviCare transportowo-kąpielowy Q140 można zamontować na ramieniu obrotowym, który znacząco zwiększa kąt obrotu urządzenia.

  Podnośnik LeviCare Q140 zamontowany na ramieniu obrotowym

  Podnośnik ścienny dla niepełnosprawnych Q140 cechuje się doskonałymi parametrami, które dają ogromne możliwości podczas transferu osoby niepełnosprawnej. Ramię podnośnika obraca się o 180 stopni wokół osi podstawy, a mocowanie kamizelki na obrotowym wieszaky pozwala na dodatkowy obrót osobą o 360 stopni wokół osi ciała. Długość ramienia jest regulowana: maksymalna długość wynosi około 1,34 metra, a minimalna około 0,94 metra. Wszystkie wymienione parametry sprawiają, że możliwości zastosowania są nieograniczone.

Zadzwoń i umów się na darmową prezentację sprzętu!

796 970 503

więcej na http://levicare.pl

Porozmawiaj z nami


Czat udostępnia Firmao.pl CRM